Widoczny od tyłu biały samochód nauka jazdy Warszawa, marki Hyundai i20 z niebieskim symbolem elki "L" na dachu. Oczekujący na możliwośc ruszenia, na czerwonym świetle dla jego kierunku jazdy.

Nauka jazdy Warszawa

„Uprzejmość zamiast agresji, współdziałanie w miejsce współzawodnictwa, rezygnacja z wyładowywania emocji na korzyść opanowania. Sądzisz, że to możliwe? To przygotuj się na więcej!”

„Superkierowca”

Szkoła jazdy Q-mobil gwarantuje!

Zapisujesz się do nas na kurs, mając swoją wizję tego, jak będzie on wyglądał. My ze swojej strony składamy Ci kilka obietnic, z których się wywiążemy – jeśli byłoby inaczej, daj nam znać, a my w ramach rekompensaty przyznamy Ci godzinę darmowej jazdy za każde uchybienie.

Parkowanie równoległe samochód Hyundai i20 koloru szarego, nauka jazdy Warszawa z symbolem elki "L" na dachu. Q-Mobil.. Na dole zdjecia napis "Instruktor tylko do Twojej dyspozycji"
W naszej szkole instruktorzy w czasie jazd nie załatwiają prywatnych spraw i nie traktują „eLki” jak taksówki – to czas, który poświęcają tylko na jazdę z Tobą.
Jadące w rzędzie samochody na jednym pasie ruchu, jako pierwszy samochód marki Skoda Fabia koloru szarego, nauka jazdy Warszawa z elką na dachu, symbolem "L" koloru niebieskiego. Na dole zdjęcia napis "Zawsze pełne godziny jazd", na górze napis "Szacunek".
Jeśli umówisz się na dwugodzinną jazdę, jeździsz przez 120 minut. Gdyby wydarzyło się coś nieprzewidzianego, odrobisz jazdy w innym terminie bez dodatkowych opłat.
Biały samochód egzaminacyjny nauka jazdy Warszawa z symbolem elki "L" na dachu, widoczny od tyłu, na tylnych drzwiach napis"egzamin", stojący przed czerwonym światłem na skrzyżowaniu. Na dole zdjecia napis "Jazdy w rejonie egzaminacyjnym", na górze napis "Doświadczenie".
Znamy różne pułapki egzaminów praktycznych i najważniejsze miejsca, w które zabierze Cię egzaminator, poznasz już w czasie nauki. To, ile czasu jest Ci potrzebne na poznanie rejonu egzaminacyjnego WORD Warszawa, ustalisz bezpośrednio z instruktorem.
Widok jadących samochodów trasą AK nauka jazdy w Warszawie, pochmurno. Na dole zdjecia napis "Nie stosujemy limitu kilometrów", na górze napis "Zaufanie".
Uczymy jeździć, więc nie obchodzi nas to, jakie odległości pokonasz, bo od tego jesteśmy: przygotujemy Cię do jazdy bez limitów.
Skrecający na skrzyżowaniu szary samochód marki Hyundai i20, nauka jazdy Warszawa do egzaminu na prawo jazdy, z symbolem "L" elka na dachu. Na dole napis "Sprawny i bezpieczny samochód", na górze napis "Bezpieczeństwo".
Wszystkie auta w naszej szkole są profesjonalnie zmodyfikowane tak, aby można w nich było uczyć jazdy, przechodzą regularnie badania diagnostyczne, a gwarantujemy Ci, że również w okresie między badaniami nie są zaniedbane. To samochody, na których z przyjemnością nauczysz się jeździć
Rece meżczyzny na kierownicy, oraz widok deski rozdzielczej samochodu Hyundai i20. Na dole napis "Jazdy bez stresu", na górze napis "Cierpliwośc".
Przygoda w aucie może być ekscytująca, ale nie stresująca. Instruktorzy nie palą w aucie i zawsze będą starali się z Tobą dogadać. Jeśli Wam nie wyjdzie – daj znać, a my zmienimy instruktora.
Baner reklamowy - Polecam tę szkołę - Kuba Bielak - System SPS

Nauka Jazdy Warszawa

Scroll Up