Promocje

W naszej szkole promocje się łączą. Jeśli zbierzesz wszystkie „bonusy”, Twój kurs będzie o 300 złotych tańszy. Niżej znajdziesz informacje o aktualnych promocjach i instrukcje, jak oszczędzać na kursie!

Do czasu rozpoczęcia zajęć teoretycznych wpłać 400zł. zaliczki za kurs przelewem, a otrzymasz…. Dowiedz się więcej

Po zdaniu egzaminu państwowego. Dodaj selfie ze swoim prawem jazdy i odbierz 50 zł. jako rabat do kursu, lub zniżke dla siebie, znajomego, na jazdy doszkalajace w naszej szkole jazdy!

Za każdy kurs zrealizowany przez znajomego z Twojego polecenia,  otrzymasz dodatkową godzinę jazd doszkalających wartą 50zł.! Dowiedz się więcej

Zrób badania do PKK u współpracującego z nami lekarza, a otrzymasz dodatkową zniżkę na kurs w wysokości 50zł.! Dowiedz się więcej

Jeżeli zapiszecie się w grupie (min. 2 osoby), podając dane zapisywanych osób w formularzu rejestracyjnym, każdy z Was otrzyma dodatkową godzinę jazd, lub rabat do kursu w kwocie 50zł.!

Do czasu podpisania umowy o kurs, powiększ swoja ilość godzin kursowych o dodatkowe 10 godzin jazd doszkalających, a niezależnie od zniżki z cennika na jazdy doszkalające, dodatkowo otrzymasz 50 zł. rabatu na kurs!

Scroll Up