Kurs elearningowo-weekendowy

Najskuteczniejszy by maksymalnie wykorzystać możliwość nauczenia się przepisów i nabyć umiejętności kierowania samochodem. 

teoria (e-learningowo) + 15 godzin jazd + teoria (stacjonarnie w 1 weekend) + 15 godzin jazd 

Ponieważ zaczynasz od samodzielnej nauki teorii, kurs elearningowo-weekendowy możesz zacząć w dowolnym momencie, nie musisz czekać na rozpoczęcie kursu stacjonarnego. 

 • Wpłacasz zaliczkę 400 zł. przelewem na konto 78 1140 2004 0000 3702 7462 2688 MBank w tytule przelewu wpisz swoje imię i nazwisko. Uwaga sekretarka pracująca w poniedziałki, wtorki, środy nie przyjmuje pieniędzy w biurze. Natomiast sekretarka z czwartku i soboty przyjmie tylko gotówkę. Pozostałą kwotę opłaty za kurs wpłacisz przed rozpoczęciem jazd, najprościej przelewem. 
 • Podczas wizyty w biurze możesz zrobić niezbędne do wyrobienia numeru PKK badania lekarskie – informacje, zapisy i terminy tutajJeżeli zrobisz je u nas, za badania lekarzowi zapłacisz cenę urzędową 200 zł ale my obniżymy cenę Twojego kursu o 50 zł. 
 • Z orzeczeniem lekarskim i jednym zdjęciem idziesz do Urzędu gminy i wyrabiasz numer PKK  
 • Teoria zdana! Czas na przesłanie przez formularz https://qmobil.pl/zapisy-na-kurs/  Twojego numeru PKK. W uwagach dopisz, że teorię masz już zdaną. WORD ma 3 dni na zwolnienie Twojego PKK, a my musimy go pobrać przed jazdami.  
 • Chcesz zacząć jazdy? Na nasze konto dopłacasz pozostałą kwotę kursu. Najlepiej odpowiednio wcześniej. Gdy przelew zostanie zaksięgowany przez SMS prześlemy Ci kontakt do Twojego instruktora, bezpośrednio z nim umawiasz się na jazdy. 
 • Jeżeli w trakcie jazd uznasz, że teoria stacjonarna to nie Twoja bajka, lub nie masz czasu. Nie ma problemu, po prostu dokończysz jazdy i zdasz u swojego instruktora egzamin wew. praktyczny. Na tym szkolenie się zakończy. 
 • Sprawdzaj grafik kursów weekendowych, żeby w trakcie jazd (po wyjeżdżeniu około 10 do 20 godzin) przyjść na zajęcia teoretyczne stacjonarne w tym obowiązkowe 4 godziny z pierwszej pomocy. Nie zapomnij zabrać ze sobą karty przeprowadzonych zajęć.  
 • Po teorii stacjonarnej, masz do zrealizowania tylko pozostałe godziny jazd i egzamin wew. praktyczny. 
 • Na koniec przynosisz do biura kartę zajęć i arkusz przebiegu egzaminu wew. praktycznego. Przed przyjściem zadzwoń i ustal, czy sekretarka będzie w biurze tel. 662336633. 
 • W terminie do 3 dni od zdania dokumentów, zostaniesz powiadomiona/y przez SMS lub mailowo, że Twój PKK został zaktualizowany i możesz zapisać się na egzamin państwowy praktyczny w WORD. Możesz osobiście lub https://info-car.pl/infocar/konto/word/word.html

Zalety pierwszego etapu – szkolenie w formie e-learningu: 

 • Szkolenie możesz rozpocząć od jutra, bez czekania na wykłady. 
 • Platforma elearningowa TEORIA W DOMU firmy EKIEROWCA została zbudowana przez specjalistów z zakresu ruchu drogowego i metodyków nauczania. Platforma jest na bieżąco aktualizowana więc masz pewność, że uczysz się aktualnych przepisów. 
 • Teorii możesz uczyć się w dowolnym miejscu i czasie, na komputerze i telefonie. 

Zalety drugiego etapu – jazdy po szkoleniu elearningowym: 

 • Masz już wystarczającą wiedzę (zdałeś/aś egzamin państwowy z teorii) by zasiąść za kierownicą i uczyć się techniki kierowania pojazdem. 
 • W tym czasie nabywasz doświadczeń, które przygotują Cię do kolejnego etapu zajęć teoretycznych.  

Zalety trzeciego etapu – szkolenie teoretyczne po zrealizowaniu około połowy jazd kursowych. 

 • Przychodząc w tym momencie na teorię stacjonarną masz już duży zasób wiedzy teoretycznej, ponadto wiesz co i do czego służy w samochodzie. Część informacji z kursu elearningowego zapewne już zapomniałaś/eś, ale odświeżenie jej na wykładach i pokazanie w zupełnie inny sposób pozwoli na zrozumienie przerobionych jak i nowych tematów. Nagle okaże się, że niby to wiedziałam/em, ale nie tak bardzo jak mi się wydawało, że jednak bezpośredni kontakt z wykładowcą i możliwość zadawania pytań to właśnie to. 
 • Pytania do wykładowcy będą nasuwały się same, miałaś/eś już jazdy i w zupełnie inny sposób patrzysz na przekazywaną Ci wiedzę. Nie będziesz już oderwanym od rzeczywistości nowicjuszem/ką, choć nadal wiele przed Tobą:) 
 • Prowadzone przez nas wykłady stacjonarne to nie tylko suche przepisy. Na wykładach pokazujemy realne sytuacje drogowe z ich analizą. Pokazujemy miejsca i sytuacje, na które szczególnie trzeba uważać na egzaminie praktycznym. 
 • Wykłady na tym etapie nie są Twoim obowiązkiem, więc możesz wybrać najbardziej interesujące Cię tematy. Natomiast w pierwszej pomocy musisz uczestniczyć obowiązkowo, niezależnie od wybranego rodzaju kursu teoretycznego. 

Zalety czwartego etapu – druga połowa jazd po szkoleniu stacjonarnym. 

 • Zdobyta kolejna dawka wiedzy na temat sytuacji drogowych z pewnością lepiej pomoże w pozyskaniu umiejętności drogowych.  
 • Wiesz na co chcesz zwrócić największą uwagę podczas szkolenia i możesz przekazać te uwagi instruktorowi. 
 • Jesteś już po około połowie jazd kursowych i prawdopodobnie udało Ci się opanować podstawową technikę jazdy, możesz więcej uwagi skierować na taktykę jazdy w ruchu drogowym.  

Kurs elearningowo-weekendowy może wyglądać na dłuższą drogę do uzyskania prawa jazdy niż przy pozostałych kursach, ale w rzeczywistości wcale dużo dłużej nie trwa. Zwłaszcza że kurs możesz rozpocząć w dowolnym momencie nie czekając na rozpoczęcie wykładów.  

Pamiętaj, że przy wszystkich kursach, gdyby zmieniły Ci się plany w każdym momencie możesz zmienić kurs elearningowo-weekendowy na inny

Scroll Up