Kursy prawa jazdy weekendowe

Z uwagi na sytuację epidemiczną zawiesiliśmy realizację kursów weekendowych zapraszamy na kursy z teorią online live.

Kurs weekendowy jest naszym podstawowym rodzajem szkolenia kursowego. Jest również najczęściej wybieranym przez naszych podopiecznych.

Przebieg kursu weekendowego prawa jazdy, krok po kroku:

 1. Najpierw badania na prawo jazdy– możesz zrobić we własnym zakresie lub u lekarza tutaj. Powiedz, że kurs będziesz robić w Q-MOBIL, a otrzymasz dodatkową zniżkę na kurs w wysokości 50zł.
 2. Wyrabiasz numer PKK – z uzyskanym od lekarza orzeczeniem i jednym zdjęciem udajesz się do Wydziału Komunikacji względem miejsca zameldowania. Na miejscu wypełnisz wniosek. Jeżeli nie masz ukończonych 18-stu lat, musisz tam iść z rodzicem. (PKK możesz wyrobić nie wcześniej niż po ukończeniu 17 lat i 9 miesięcy, to samo dotyczy się rozpoczęcia kursu)
 3. Wybierasz termin zajęć teoretycznych z naszego terminarza tutaj https://qmobil.pl/terminarz-kursow-weekendowych/
 4. Nie musisz do nas specjalnie przychodzić, wystarczy że prześlesz nam PKK przez ten formularz https://qmobil.pl/zapisy-na-kurs/ Numer PKK musisz przesłać najpóźniej w piątek do godz. 13.00 w dniu rozpoczęcia zajęć teoretycznych. Jeżeli nie zdążysz, zapraszamy na kurs w kolejnym terminie!
 5. Zgłaszasz się na zajęcia teoretyczne:
  • Piątek w godz. 15.00-21.00
  • Sobota w godz. 9.30-17.00 (9.30-12.30 pierwsza pomoc)
  • Niedziela w godz. 9.00-17.00
 6. Pierwszego dnia teorii w piątek, nie wpłacasz żadnych zaliczek itp. będzie tylko wykładowca. Rozliczenia z sekretarką dopiero w sobotę.
 7. W sobotę podczas zajęć teoretycznych załatwisz formalności:
  • podpiszesz umowę szkoleniową
  • wpłacisz całość opłaty za kurs, lub zaliczkę 400 zł.
  • odbierzesz podręcznik
 8. W niedzielę ostatni dzień teorii, zabierzesz ze sobą kartę zajęć. Z tą kartą zgłosisz się na jazdy do instruktora.
 9. W poniedziałek do około godz. 12ej, osoby które będą miały opłaconą całość opłaty za kurs, przez SMS otrzymają numer telefonu do instruktora. Pozostali dopiero po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie (przypominamy, że nie zawsze banki księgują przelew w dniu jego przesłania).
 10. Z instruktorem nie kontaktujesz się przez nasze biuro, tylko bezpośrednio, dzięki czemu wszystko idzie dużo sprawniej. Każdy instruktor sam planuje swój grafik jazd.
 11. Ile czasu potrzebujesz na skończenie jazd? Zależy to głównie od Twojej dyspozycyjności i wolnych godzin w grafiku instruktora. Wygląda to tak, że instruktor proponuje termin jazd, jeżeli Ci nie pasuje, proponuje kolejny do kilku dni, później kolejny itd. Dlatego jeżeli jesteś osobą dyspozycyjną kurs ukończysz szybciej. Z naszych obserwacji wynika iż kurs weekendowy średnio trwa 1,5-3 miesiące. W miesiącach zimowych z pewnością kurs można skończyć szybciej. Największe obłożenie pracą jest na wiosnę, w wakacje i wczesną jesienią. Jeśli chcesz zaplanować cały grafik jazd z góry u jednego, lub kilku instruktorów, zapraszamy na droższy kurs ekspresowy.
 12. Po 30-stej godzinie jazd dzwonisz do biura tel. 500779977 i umawiasz się na egzamin wewnętrzny teoretyczny, w dniach i godzinach pracy biura, grafik tutaj https://qmobil.pl/biuro/
 13. Po zdaniu egzaminu teoretycznego, wracasz do instruktora prowadzącego szkolenie na egzamin wewnętrzny praktyczny. Po zdaniu tego egzaminu od instruktora otrzymasz:
  • Kartę przeprowadzonych zajęć
  • Arkusz przebiegu egzaminu wewnętrznego
 14. Otrzymane od instruktora dokumenty nie uprawniają do zapisanie się na egzamin państwowy w WORD. Zwracasz je do biura, NIE MOŻESZ TEGO ZGUBIĆ bo będziesz musiał/a od nowa wykupić wszystkie jazdy (oczywiście zadzwoń i umów się na ich zwrot tel. 500779977 grafik pracy biura https://qmobil.pl/biuro/
 15. W terminie do 3 dni roboczych od zdania dokumentów (najczęściej szybciej) otrzymasz informację na SMS, mail o aktualizacji Twojego PKK, od tego momentu możesz zapisać się na egzamin państwowy w dowolnym WORD.
 16. Na egzamin w WORD najlepiej zapisać się przez Internet https://info-car.pl/infocar/konto/word/word.html

W cenie kursu weekendowego zawiera się:

 • Zajęcia teoretyczne 30 godzin lekcyjnych (prowadzone nie tylko profesjonalnym systemem SPS, ale wspomagane licznymi filmami sytuacyjnymi z egzaminów)
 • Zajęcia z pierwszej pomocy z ratownikiem medycznym (na co dzień pracującym w pogotowiu ratunkowym), które zawierają ćwiczenia na fantomie, dzięki czemu nie jest to nudny wykład ale zajęcia, w czasie których zdobędziesz realnie niezbędną wiedzę
 • Zajęcia praktyczne 30 godzin zegarowych jazd z instruktorem
 • Podręcznik SPS
 • Egzaminy wewnętrzne, teoretyczny i praktyczny

Z uwagi na to, że niektóre osoby posiadają już wyrobiony Profil PKK, cena nie uwzględnia badań lekarskich niezbędnych do jego wyrobienia.

Wszystkie wykłady staramy prowadzić się szybko, nie zaniedbując jednak jakości. Jeśli w czasie trwania zajęć będziesz miał jakiekolwiek pytania, chętnie udzielimy odpowiedzi, wyjaśnimy – chcemy, żeby teoria była dla wszystkich zupełnie jasna i całkowicie zrozumiała.

W czasie zajęć teoretycznych używamy sytemu SPS i materiałów wydawnictwa E-kierowca, lidera w branży edukacji kierowców, więc niezbędne informacje będziesz mógł sobie także sprawdzić w domu i na spokojnie powtórzyć.

Kurs weekendowy to doskonały sposób na to, aby nauczyć się teorii niezbędnej po to, by zdać egzamin na prawo jazdy, ale również po to żeby po otrzymaniu dokumentu umieć odnaleźć się w każdej sytuacji.

Jest to co prawda kurs, w przypadku którego otrzymasz w krótkim czasie spory zasób nowych informacji, ale robimy to tak żeby każdy z wykładów był ciekawy i był czymś więcej niż tylko odhaczeniem wymogów regulaminowych.

Dla Ciebie jest to najlepsza szansa, żeby poznać wszystkie niuanse przepisów ruchu drogowego, a w konsekwencji udoskonalić styl jazdy już zanim wsiądziesz do auta.

 

Kalendarz kursów weekendowych

 

 

 

 

Scroll Up