Wolne terminy jazd instruktor Kuba i Czarek

Przed zapisaniem się na jazdy zapoznaj się z podstawowymi zasadami organizacyjnymi znajdującymi się pod kalendarzem.

  • Możesz wybierać jazdy u obydwu instruktorów, w zależności od tego jaki termin Ci pasuje.
  • Ponieważ w trakcie szkolenia instruktor ma na stanie około 10-15 osób szkolonych, nie wszyscy mogą szkolić się w tym samym czasie. Dlatego chcąc zapewnić wszystkim dostępność jazd, planując grafik jazd kursowych jednorazowo możesz wybrać do 5 spotkań (tj. 10 godzin jazd). Po zrealizowaniu umówionych jazd, zapisujesz się na kolejne dostępne w grafiku.
  • Wolne terminy oznakowane są jako „wolny termin jazd”.
  • Po wybraniu odpowiadających Ci terminów prześlij najlepiej mailem na qmobil@qmobil.pl, lub w formie sms na nr tel. 500779977. Instruktor potwierdzi zarezerwowane jazdy. Kalendarz jest uzupełniany w miarę na bieżąco, jednak może się zdarzyć, że ktoś przed Tobą zdążył zarezerwować termin, który widnieje jeszcze w grafiku, wtedy dostaniesz informację zwrotną z prośbą o wybranie innego terminu.
  • Umówiony termin jazdy możesz odwołać z 24h wyprzedzeniem, w innym wypadku będziesz musiał zapłacić opłatę przestojową w wysokości 50% ceny umówionych jazd (jeżeli nie jesteś pewny czy będziesz na tych jazdach, po prostu się na nie nie umawiaj, lub odowłaj w rozsądnym terminie!).
  • Miejsce rozpoczynania i kończenia jazd, to metro Politechnika (parking u zbiegu ul. Polna 13 i ul. Podoskich). Jeżeli komuś bardzo zależy, oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by instruktor zaczął bądź skończył jazdy w innym miejscu i sam dojechał do Politechniki. Jednak nie kosztem czasu pracy instruktora, a w ramach czasu jazdy kursanta, gdyż jazdy zaplanowane są jedne po drugich. Proszę też nie liczyć, że instruktor ulicami Warszawy dojedzie w bardzo krótkim czasie, gdyż zawsze musi brać lekki zapas czasu na ewentualne utrudnienia w ruchu, a na kolejne jazdy nie może się spóźnić.
  • W przeddzień umówionego terminu jazdy, około godz. 21.00-22.00 instruktor wysyła do każdej osoby sms przypominający o zajęciach. W przypadku nie otrzymania powiadomienia, lub otrzymania niezgodnego z umówionym, w dniu zaplanowanej jazdy proszę skontaktować się przez sms z instruktorem w celu wyeliminowania pomyłki. Nie lekceważ sytuacji nie otrzymania sms-a, lub otrzymania, ale z innym terminem niż ten na który się umawiałeś/aś. Pomyłki się zdarzają a chodzi o to by uniknąć sytuacji w której przyjedziesz na jazdy, które się nie odbędą.
Scroll Up