Kursy prawa jazdy e-learningowe

Q-Mobil to nowoczesna szkoła, w której nie tylko możesz prawie nie odwiedzać biura – możesz też zdecydować się na kurs e-learningowy i nie odwiedzać nawet sali wykładowej. Wprawdzie kontakt z wykładowcą, który jest też kierowcą i instruktorem, to duży plus, ale jeżeli jesteś typowym przykładem samouka, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zapisał się na kurs online. Cała procedura jest bardzo prosta: wypełniasz formularz rejestracji, otrzymujesz od nas pakiet materiałów szkoleniowych i zaczynasz działać. Po zakończonym szkoleniu elearningowym zapisujesz się na egzamin z teorii w WORD, następnie wracasz do nas na zajęcia prowadzone przez ratownika medycznego z zakresu pomocy przedmedycznej i 30 godzin jazd (kolejność dowolna).

W ramach tego kursu, otrzymujesz od nas pakiet materiałów szkoleniowych książka i 90-cio dniowy kod dostępu do kursu elearningowego firmy E-kierowca. ASSiEK to jedyna w Polsce platforma, która udostępnia kursantom pełna państwową bazę pytań wykorzystywaną równolegle na egzaminach w WORDach.

To bardzo dobry kurs dla osób, które naprawdę nie mogą w żaden sposób dołożyć sobie kolejnych obowiązków wynikających z kursu prawa jazdy to ich rytmu życia, ale to wciąż we wszystkich OSK forma eksperymentalna – wiemy, jak uczyć teorii, ale perspektywa własnego biura wszystko zmienia.

Odpowiadając na pytania naszych kursantów, wyjaśniamy – na kurs e-learningowy można się zapisać również tylko mając już utworzony PKK i po badaniach lekarskich. Zapisy na kurs są dostępne w naszym standardowym formularzu rejestracji, a o opłatach informuje cennik.

Jeśli chcesz się nauczyć jeździć, musisz mieć swobodę wyboru formy nauczania i kursy e-learningowe taką swobodę z pewnością zapewniają. Nie musisz czekać na datę rozpoczęcia kursu, nie musisz przejeżdżać całej Warszawy, żeby dotrzeć na wykład, ale mimo to zachęcamy do rozważenia takiej możliwości – e-learning nigdy nie zapewni takich możliwości, jak osobiste uczestnictwo w wykładach, a jazd i tak nie da się odbyć online!

Czas trwania kursu praktycznego w systemie elearningowym zależy od zajętości kalendarzy Waszych i instruktorów (średnio 1,5-3 miesiące) – jeśli chcecie zaplanować cały grafik z góry u różnych instruktorów, zapraszamy na kurs ekspresowy.

Jak zapisać się na kurs?

Jeśli masz już ważne badania lekarskie i Profil Kandydata na Kierowcę (PKK) ze starostwa, wypełnij tylko ankietę rejestracyjną, i umów się telefonicznie z biurem, na podpisanie umowy, oraz odbiór materiałów szkoleniowych.

Jeśli nie masz jeszcze badań lekarskich, zadzwoń, umówimy Cię na badania w naszym ośrodku i wtedy wyrobisz PKK. Robiąc badania u współpracującegpo z nami lekarza otrzymasz rabat na kurs 50zł.!. Cena badań w całej Polsce jest taka sama (więcej tutaj). Przy pierwszym spotkaniu bezpośrednio po badaniach lekarskich, podpiszesz umowę szkoleniową, oraz odbierzesz materiały szkoleniowe.

Gdy już posiądziesz odpowiednią wiedzę, zapiszesz się do WORD na państwowy egzamin z teorii, po zdaniu którego przyjdziesz kontynuować szkolenie uczestnicząc w zajęciach z pierwszej pomocy, oraz 30 godzin zajęć praktycznych z instruktorem (kolejność dowolna). Po 30 godzinach jazd umawiasz się tylko na egzamin wewnętrzny praktyczny (tę dodatkową godzinę jazdy otrzymujesz w gratisie, za płatność zaliczki przelewem, lub kasie naszego biura), bo teorię przecież już zdałeś w WORDzie.

Kartę zajęć będziesz musiał po zaliczeniu egzaminu wewnętrznego dostarczyć do biura, a po aktualizacji PKK (poinformujemy Cię o tym), możesz zapisać się na praktyczny egzamin państwowy.

 

Scroll Up