Kurs prawa jazdy eksternistyczny

Nie masz czasu na naukę teorii w tygodniu, ani w weekendy? A może masz już potrzebną wiedzę i jesteś już gotowy na to, żeby wsiąść do samochodu i bezpiecznie jechać? Jeśli tak, to kurs eksternistyczny jest dla Ciebie.

 • W ramach tego kursu nie musisz odbywać szkolenia teoretycznego.
 • Jest to nasz najtańszy rodzaj kursu, w cenie nie otrzymujesz materiałów szkoleniowych, oraz nie uczestniczysz w zajęciach teoretycznych.

Jak zapisać się na kurs eksternistyczny prawa jazdy?

Cała procedura na kursie eksternistycznym jest bardzo prosta:

 1. Jeśli masz już ważne badania lekarskie i Profil Kandydata na Kierowcę  (PKK) ze starostwa:
  • zarezerwuj sobie miejsce na kursie wypełniając ankietę rejestracyjną REJESTRACJA – ZAPISY NA KURS
  • umów się telefonicznie z biurem tel. 662336633 na podpisanie umowy
  • wpłać pierwszą ratę 1200 zł. najlepiej przelewem konto mBank 78 1140 2004 0000 3702 7462 2688 w tytule podaj swoje „imię i nazwisko – kurs prawa jazdy eksternistyczny”
 2. Jeśli nie masz jeszcze badań lekarskich umów się na badania do prawa jazdy (w uwagach dopisz kurs Q-MOBIL) otrzymasz orzeczenie z którym wyrobisz PKK.
  • wpłać pierwszą ratę 1200 zł. najlepiej przelewem konto mBank 78 1140 2004 0000 3702 7462 2688 w tytule podaj swoje „imię i nazwisko – kurs prawa jazdy eksternistyczny” (wpłaty dokonaj odpowiednio wcześniej lub zrób przelew ekspresowy, żeby pieniądze zdążyły zaksięgować się na naszym koncie)
  • przy okazji wizyty u lekarza, który przyjmuje w naszej siedzibie podpiszesz umowę możesz też dokonać osobistej wpłaty, ale pamiętaj żeby nie przychodzić w ciemno, umów się telefonicznie na wizytę.
 3. Z orzeczeniem lekarskim zgłaszasz się do Urzędu Miasta/Gminy/Dzielnicy i pobierasz swój PKK.
 4. Samodzielnie uczysz się teorii i testów egzaminacyjnych, po czym zapisujesz się na egzamin teoretyczny w WORD np. przez Internet tutaj INFO-CAR
 5. Mając pozytywny wynik egzaminu w WORD, ponownie przesyłasz nam swój PKK przez formularz REJESTRACJA – POTWIERDZENIE ZADANIA TEORII
 6. Dopłacasz zgodnie z umową pozostałą kwotę kursu, najlepiej przelewem ekspresowym (wtedy szybciej zaczniesz jazdy) podając w tytule swoje imię i nazwisko.
 7. Po otrzymaniu całości opłaty za kurs, prześlemy Ci numer telefonu do instruktora z którym samodzielnie umawiasz się na jazdy.
 8. Warunkiem zakończenia kursu jest odbycie 4 godzin (lekcyjnych) zajęć z pierwszej pomocy zapisy tutaj https://qmobil.pl/pierwsza-pomoc/ Pierwsza pomoc musi być zrobiona pomiędzy egzaminem teoretycznym w WORD a zakończeniem kursu.
 9. Na koniec jazd, tylko egzamin wewnętrzny praktyczny u swojego instruktora, bo teoria jest już zaliczona w WORD
 10. Oddajesz kartę zajęć do naszego biura (UWAGA nie zgub!), przez SMS, email, otrzymujesz informację że Twój PKK został zaktualizowany i możesz zapisać się na egzamin praktyczny w WORD.
 11. ZDAJESZ najlepiej za pierwszym razem:) Zostało jeszcze tylko odebranie prawa jazdy w urzędzie.

Jeśli wybierzesz kurs eksternistyczny

 • Kurs eksternistyczny to doskonała propozycja dla osób, które nie mogą dostosować swojego rytmu życia do terminarzy szkoleń. Harmonogram jazd ustalasz tylko i wyłącznie z instruktorem – równie dobrze możesz odbyć wszystkie w 3 tygodnie, albo kwartał.
 • Czas trwania kursu praktycznego w systemie eksternistycznym zależy od zajętości kalendarzy Waszych i instruktorów (średnio 1,5-3 miesiące) W miesiącach zimowych kurs można skończyć szybciej. Najciaśniej jest na wiosnę, w wakacje i wczesną jesienią. Jeśli chcecie zaplanować cały grafik z góry u różnych instruktorów, zapraszamy na droższy kurs ekspresowy.
 • Zgodnie z umową na skończenie kursu masz maksymalnie 6 miesięcy. Po tym czasie niezrealizowane zajęcia przepadają, ale zawsze możesz je dokupić i zakończyć szkolenie.
 • Kurs eksternistyczny na prawo jazdy daje Ci maksymalną swobodę, a my ze swojej strony zapewniamy, że nawet przy tym kursie dołożyliśmy wszelkich starań, żebyś nawet przychodząc jako żółtodziób, miał okazję zebrać całą niezbędną wiedzę.