Jazdy Doszkalające Warszawa

Prowadzimy jazdy doszkalające w Warszawie dla osób:

  • które skończyły kurs prawa jazdy, ale potrzebują podnieść swoje umiejętności przed egzaminem państwowym na prawo jazdy w WORD Warszawa.
  • posiadających prawo jazdy, jednak z uwagi na np. długą przerwę w kierowaniu, potrzebę odnalezienia się w ruchu na ulicach Warszawy lub po prostu chcących podnieść poziom swoich umiejętności.

Jeżeli potrzebujesz pojeździć trasami egzaminacyjnymi WORD Odlewnicza, Powstańców instruktor zabierze Cię w wybrany przez Ciebie rejon egzaminacyjny.

Każdy uczy się we własnym tempie, dlatego instruktor dopasuje intensywność szkolenia do Twoich postępów, bo wiemy że wszyscy mają ten sam cel: zdać egzamin i przede wszystkim naprawdę nauczyć się jeździć.

Jazdy doszkalające to bardzo dobre rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje nieco więcej czasu, żeby opanować niełatwą przecież sztukę prowadzenia auta w zatłoczonym mieście.

Przyda Ci się to, jeśli miałeś dłuższą przerwę, zmieniłeś w trakcie szkolenia auto z automatu na manual, albo jeśli po prostu nie czujesz się pewnie.

Możesz też od razu wykupić jazdy w pakiecie tak oszczędzisz, a my będziemy mieli pewność, że przygotowaliśmy Cię naprawdę solidnie.