Jazdy Doszkalające Warszawa

Jazdy doszkalające – każdy uczy się we własnym tempie, ale wszyscy mają ten sam cel: zdać egzamin i przede wszystkim naprawdę nauczyć się jeździć.

Każdy uczy się we własnym tempie, ale wszyscy mają ten sam cel: zdać egzamin i przede wszystkim naprawdę nauczyć się jeździć.

Każdy, kto potrzebuje nieco więcej czasu, żeby opanować niełatwą przecież sztukę prowadzenia auta w zatłoczonym mieście, może wykupić dodatkowe jazdy doszkalające przed egzaminem.

Przyda Ci się to, jeśli miałeś dłuższą przerwę, zmieniłeś w trakcie szkolenia auto z automatu na manual, albo jeśli po prostu nie czujesz się pewnie.

Możesz też od razu wykupić jazdy w pakiecie tak oszczędzisz, a my będziemy meli pewność, że przygotowaliśmy Cię naprawdę solidnie.

Jak zapisać się na jazdy doszkalające?

  • Wystarczy wybrać termin z poniższego kalendarza i skontaktować się mailowo, lub teklefonicznie z biurem, poprosić o umówienie tych jazd z instruktorem.
  • Opłaty będziesz mógł dokonać bezpośrednio po zajęciach u Twojego instruktora, lub jeżeli bardziej Ci to odpowiada przelewem na nasze firmowe konto.
  • Jeżeli zależy Ci na konkretnych terminach możesz umawiać jazdy u różnych instruktorów.

Przed zapisaniem się na jazdy, zapoznaj się z podstawowymi zasadami organizacyjnymi znajdującymi się pod kalendarzem.

  • Wolne terminy oznakowane są jako „wolny termin jazd”.
  • Po wybraniu odpowiadających Ci terminów prześlij najlepiej mailem na qmobil(AT)qmobil.pl, lub w formie sms na nr tel. 500779977. Instruktor potwierdzi zarezerwowane jazdy. Kalendarz jest uzupełniany w miarę na bieżąco, jednak może się zdarzyć, że ktoś przed Tobą zdążył zarezerwować termin, który widnieje jeszcze w grafiku, wtedy dostaniesz informację zwrotną z prośbą o wybranie innego terminu.
  • Umówiony termin jazdy możesz odwołać z 24h wyprzedzeniem, w innym wypadku będziesz musiał zapłacić opłatę przestojową w wysokości 50% ceny umówionych jazd (jeżeli nie jesteś pewny czy będziesz na tych jazdach, po prostu się na nie nie umawiaj, lub odowłaj je do 24h!).
  • Miejsce rozpoczynania i kończenia jazd, to metro Politechnika (parking u zbiegu ul. Polna 13 i ul. Podoskich). Jeżeli komuś bardzo zależy, oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by instruktor zaczął bądź skończył jazdy w innym miejscu i sam dojechał do Politechniki. Jednak nie kosztem czasu pracy instruktora, a w ramach czasu jazdy kursanta, gdyż jazdy zaplanowane są jedne po drugich. Proszę też nie liczyć, że instruktor ulicami Warszawy dojedzie w bardzo krótkim czasie, gdyż zawsze musi brać lekki zapas czasu na ewentualne utrudnienia w ruchu, a na kolejne jazdy nie może się spóźnić.
  • W przeddzień umówionego terminu jazdy, około godz. 21.00-22.00 instruktor wysyła do każdej osoby sms przypominający o zajęciach. W przypadku nie otrzymania powiadomienia, lub otrzymania niezgodnego z umówionym, w dniu zaplanowanej jazdy proszę skontaktować się przez sms z instruktorem w celu wyeliminowania pomyłki. Nie lekceważ sytuacji nie otrzymania sms-a, lub otrzymania, ale z innym terminem niż ten na który się umawiałeś/aś. Pomyłki się zdarzają a chodzi o to by uniknąć sytuacji w której przyjedziesz na jazdy, które się nie odbędą.
Scroll Up