Kursy prawa jazdy e-learningowe

Przebieg kursu e-learningowego prawa jazdy, krok po kroku:

 1. Zaczynamy od badania na prawo jazdy– możesz zrobić we własnym zakresie lub u naszego lekarza tutaj. Podczas zapisu poinformuj, że kurs będziesz robić w Q-MOBIL, a otrzymasz dodatkową zniżkę na kurs w wysokości 50 zł.
 2. Numer PKK – z orzeczeniem i zdjęciem idziesz do Urzędu Gminy najszybciej wyrobisz w miejscu zameldowania. W urzędzie wypełnisz wniosek. Jeżeli nie masz ukończonych 18-stu lat, musisz iść z rodzicem.

Jak zapisać się na kurs elearningowy prawa jazdy?

Procedura na kursie elearnignowym:

 1. Jeśli masz już ważne badania lekarskie i Profil Kandydata na Kierowcę  (PKK):
  • wypełnij ankietę REJESTRACJA – ZAPISY NA KURS
  • umów się telefonicznie z biurem:
   • na podpisanie umowy
   • wpłatę zaliczki 400 zł.
   • odbiór materiałów szkoleniowych: podręcznik + kod dostępu na 90 dni do platformy elearningowej firmy e-kierowca
 2. Jeśli nie masz jeszcze badań lekarskich, zadzwoń, umówimy Cię na badania na prawo jazdy niezbędne do wyrobienia PKK.
  • robiąc badania u naszego lekarza otrzymasz rabat na kurs 50 zł.!.
  • przy okazji wizyty u lekarza i naszym biurze:
   • zapiszesz się na kurs i podpiszesz umowę
   • wpłacisz zaliczkę w wysokości 400 zł.
   • odbierzesz materiały szkoleniowe: podręcznik + kod dostępu na 90 dni do platformy elearningowej firmy e-kierowca
 3. Z otrzymanym orzeczeniem lekarskim zgłaszasz się do Urzędu Gminy i pobierasz swój PKK.
 4. Zapisujesz się na egzamin teoretyczny w WORD np. przez internet tutaj INFO-CAR
 5. Mając pozytywny wynik egzaminu w WORD, ponownie przesyłasz nam swój PKK przez formularz REJESTRACJA – ZAPISY NA KURS
 6. Teraz musisz odbyć 4 godziny (lekcyjne) zajęć z pierwszej pomocy (terminy podane są w grafiku na kursie weekendowym, z reguły w soboty w godz. 9.30-12.30)
 7. Zgłaszasz się do swojego instruktora na 30 godzin jazd
 8. Na koniec tylko egzamin wewnętrzny praktyczny, bo teoria jest już zaliczona w WORD
 9. Oddajesz dokumenty z jazd do naszego biura (UWAGA nie zgub karty zajęć!), przez SMS, email, otrzymujesz informacje że Twój PKK został zaktualizowany i możesz zapisać się na egzamin praktyczny w WORD
 10. ZDAJESZ EGZAMIN PRAKTYCZNY W WORD i odbierasz prawo jazdy.

Kursy prawa jazdy e-learningowe

Q-Mobil to nowoczesna szkoła, w której nie tylko możesz prawie nie odwiedzać biura – możesz też zdecydować się na kurs e-learningowy i nie odwiedzać nawet sali wykładowej. Wprawdzie kontakt z wykładowcą, który jest też kierowcą i instruktorem, to duży plus, ale jeżeli jesteś typowym przykładem samouka, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zapisał się na kurs online. Cała procedura jest bardzo prosta: wypełniasz formularz rejestracji, otrzymujesz od nas pakiet materiałów szkoleniowych i zaczynasz działać. Po zakończonym szkoleniu elearningowym zapisujesz się na egzamin z teorii w WORD, następnie wracasz do nas na zajęcia prowadzone przez ratownika medycznego z zakresu pomocy przedmedycznej i 30 godzin jazd (kolejność dowolna).

W ramach tego kursu, otrzymujesz od nas pakiet materiałów szkoleniowych książka i 90-cio dniowy kod dostępu do kursu elearningowego firmy E-kierowca. ASSiEK to jedyna w Polsce platforma, która udostępnia kursantom pełna państwową bazę pytań wykorzystywaną równolegle na egzaminach w WORDach.To bardzo dobry kurs dla osób, które naprawdę nie mogą w żaden sposób dołożyć sobie kolejnych obowiązków wynikających z kursu prawa jazdy to ich rytmu życia, ale to wciąż we wszystkich OSK forma eksperymentalna – wiemy, jak uczyć teorii, ale perspektywa własnego biura wszystko zmienia.

Odpowiadając na pytania naszych kursantów, wyjaśniamy – na kurs e-learningowy można się zapisać również tylko mając już utworzony PKK i po badaniach lekarskich. Zapisy na kurs są dostępne w naszym standardowym formularzu rejestracji, a o opłatach informuje cennik.

Jeśli chcesz się nauczyć jeździć, musisz mieć swobodę wyboru formy nauczania i kursy e-learningowe taką swobodę z pewnością zapewniają. Nie musisz czekać na datę rozpoczęcia kursu, nie musisz przejeżdżać całej Warszawy, żeby dotrzeć na wykład, ale mimo to zachęcamy do rozważenia takiej możliwości – e-learning nigdy nie zapewni takich możliwości, jak osobiste uczestnictwo w wykładach, a jazd i tak nie da się odbyć online!

Czas trwania kursu praktycznego w systemie elearningowym zależy od zajętości kalendarzy Waszych i instruktorów (średnio 1,5-3 miesiące) – jeśli chcecie zaplanować cały grafik z góry u różnych instruktorów, zapraszamy na kurs ekspresowy.

Scroll Up