Kurs ekspresowy prawa jazdy

Dla osób, którym prawo jazdy potrzebne jest na wczoraj, przygotowaliśmy ofertę kursów ekspresowych.

Podczas tego kursu zajęcia teoretyczne realizowane są do wyboru w systemie: e-learningowym, online-live lub eksternistycznym. Natomiast różnica polega na planowaniu grafiku jazd, przez co cały kurs można skończyć dużo szybciej od pozostałych rodzajów szkolenia.

Cały grafik jazd można ustalić jeszcze przed rozpoczęciem kursu, mając gwarancję ukończenia zajęć praktycznych nawet w dwa – trzy tygodnie. Dlatego wybierając kurs ekspresowy pamiętaj o ustaleniu grafiku przed jego rozpoczęciem. Chodzi o to, że terminy które w dniu dzisiejszym są wolne, jutro lub za tydzień mogą być już zajęte.

Żeby móc ustalić wstępnie grafik jazd wystarczy że do nasz zadzwonisz i uzgodnisz szczegóły a następnie dokonasz wpłaty pierwszej raty w wysokości 1200 zł. przelewem na nasze konto mBank 78 1140 2004 0000 3702 7462 2688 w tytule podaj swoje imię i nazwisko z dopiskiem „kurs ekspresowy prawa jazdy”.

Wybierz rodzaj szkolenia teoretycznego:

Kurs ekspresowy prawa jazdy, z teorią eksternistyczną lub elearningową:

 1. Wpłata 1-szej raty 1200zł + wstępna rezerwacja terminów jazd
 2. Zapisujesz się na badania lekarskie na prawo jazdy w uwagach dopisz (kurs ekspresowy Q-MOBIL)
 3. Podczas badań podpiszesz umowę o kurs i odbierasz materiały szkoleniowe w postaci dostępu do platformy elearningowej (podręcznik elektroniczny) i dostępu do państwowej bazy testów egzaminacyjnych
 4. Od tej pory uczysz się teorii, to od Ciebie zależy ile czasu zajmie Ci przygotowanie do egzaminu teoretycznego, mogą być to 2 dni albo kilka tygodni
 5. Jak najszybciej po zrobieniu badań lekarskich wyrabiasz w urzędzie numer PKK
 6. Przesyłasz nam numer PKK i Twoje dane przez formularz ZAPISY NA KURS
 7. Zapisujesz się na egzamin państwowy teoretyczny w WORD przez Internet INFO-CAR
 8. Po zdaniu teorii ponownie przesyłasz formularz REJESTRACJA – POTWIERDZENIE ZDANIA TEORII
 9. WORD ma 3 dni na zwolnienie Twojego PKK w tym czasie dopłacasz pozostałą kwotę kursu zgodnie z umową (najlepiej przelew ekspresowy)
 10. Po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto i zwolnieniu PKK przez WORD, możesz rozpocząć jazdy
 11. W trakcie jazd lub po ich zakończeniu, zapisz się na zajęcia z pierwszej pomocy. Zapisy tutaj https://qmobil.pl/pierwsza-pomoc/ Bez udziału w pierwszej pomocy nie skończysz kursu. Niestety nie można odbyć tych zajęć przed zdaniem teorii w WORD.
 12. Na koniec jazd Twój instruktor przeprowadza egzamin wewnętrzny praktyczny i wyda Ci dokumenty, które zanosisz do biura (nie możesz tego zgubić!).
 13. Pracownik biura w terminie do 3 dni zaktualizuje Twój PKK o czym dostajesz informację przez SMS i mail. Od tej pory możesz zapisać się na egzamin państwowy praktyczny np. przez Internet INFO-CAR

Kurs ekspresowy prawa jazdy, z teorią online-live:

 1. Wpłata 1-szej raty 1200zł + ewentualnie wstępnie rezerwujesz jazdy
 2. Zapisujesz się na badania lekarskie kierowców w uwagach dopisz (kurs ekspresowy Q-MOBIL)
 3. Będąc na badaniach podpiszesz umowę szkoleniową o kurs prawa jazdy
 4. Na Twój numer telefonu zostanie wysłany dostęp do kursu teoretycznego online-live i dostępu do państwowej bazy testów egzaminacyjnych na prawo jazdy.
 5. Teoria online-live trwa 2 tygodnie zajęcia od poniedziałku do piątku w godz. 18.00-20.30 możesz czekać na pierwszy wykład lub dołączyć w trakcie już trwającego. W czasie trwania teorii online-live rozwiązuj ćwicz już na testach egzaminacyjnych. Jeżeli bardzo zależy Ci na czasie, możesz obejrzeć nagrania wykładów archiwalnych.
 6. Bezpośrednio po zrobieniu badań lekarskich udaj się do urzędu i wyrób swój numer PKK
 7. Prześlij nam PKK i Twoje dane przez formularz ZAPISY NA KURS
 8. Następnie zapisz się na egzamin państwowy teoretyczny w WORD internetowo tutaj INFO-CAR
 9. Po zdaniu teorii wyślij formularz REJESTRACJA – POTWIERDZENIE ZDANIA TEORII
 10. WORD ma 3 dni na uwolnienie Twojego numeru PKK. Pamiętaj o zapłaceniu pozostałej kwoty wartości kursu żeby móc rozpocząć jazdy.
 11. Podczas zajęć praktycznych musisz jeszcze zrobić zajęcia z pierwszej pomocy grafik i zapisy tutaj https://qmobil.pl/pierwsza-pomoc/ Bez pierwszej pomocy nie skończysz kursu.
 12. Na koniec jazd dostaniesz od instruktora kartę zajęć i arkusz przebiegu egzaminu wewnętrznego praktycznego, musisz je odnieść do biura. Nie możesz tego zgubić gdyż cały kurs byłby do zrobienia od nowa i koniecznością powtórzenia płatności.
 13. Pracownik biura w terminie do 3 dni zaktualizuje Twój Profil Kandydata na Kierowcę. Powiadomimy Cię o możliwości zapisania się na egzamin w WORD przez SMS i mail. Zapisy tutaj INFO-CAR

Ważne informacje:

 • Zaplanowane terminy jazd możesz odwołać lub zmienić, z minimalnym 24 godzinnym wyprzedzeniem. Jeżeli nie zdążysz w tym terminie lub na jazdy nie przyjdziesz, przepadają. Po prostu dokupisz jazdy doszkalające.
 • Dla formalności dodamy iż masz 6 miesięcy na skończenie tego kursu, po tym czasie niedokończona część szkolenia przepada. Można kontynuować kurs po dokupieniu niezrealizowanej części szkolenia. Jednak nie po to kupujesz kurs ekspresowy, żeby robić go ponad rok;).

W cenie kursu masz wliczone wszystkie elementy szkolenia w tym:

 • Zajęcia teoretyczne w zależności od wybranej opcji szkolenia teoretycznego
 • 30 godzin jazd z instruktorem zakończonych egzaminem wewnętrznym praktycznym
 • Materiały szkoleniowe z dostępem do państwowej bazy testów egzaminacyjnych na prawo jazdy