Kursy ekspresowe prawa jazdy

Dla osób, którym prawo jazdy potrzebne jest na wczoraj, przygotowaliśmy ofertę kursów ekspresowych. Podczas tego kursu zajęcia teoretyczne realizowane są do wyboru w systemie weekendowym, e-learningowym, lub eksternistycznym.

Cały grafik jazd, można ustalić jeszcze przed rozpoczęciem kursu, mając gwarancję ukończenia zajęć praktycznych nawet w dwa tygodnie. Dlatego wybierając kurs ekspresowy pamiętaj o tym, żeby ustalić grafik przed jego rozpoczęciem, żeby później nie okazało się iż wszystkie terminy jazd są już zajęte. Dlatego wybierając ten kurs, zadzwoń do nas. Przed rozpoczęciem kursu skontaktujemy Cię z instruktorem, ustalisz z nim grafik swoich zajęć.

Kurs rozpoczynamy zrobienia badań lekarskich i wyrobienia Profilu PKK w Wydziale Komunikacji względem miejsca zameldowania. Następnie w zależności od wyboru sposobu realizacji zajęć teoretycznych:

  • Uczestniczysz w teorii weekendowej i potem w jazdach, a na koniec egzamin wewnętrzny teoretyczny i praktyczny.
  • Natomiast wybierając teorię eksternistyczną, ewentualnie e-learningową, po wyrobieniu PKK zgłaszasz się do WORD i najpierw tam zdajesz egzamin teoretyczny. Wracasz do nas i realizujesz zajęcia z pierwszej pomocy (terminarz zajęć znajdziesz w zakładce kursy weekendowe), oraz zajęcia praktyczne 30 godzin. Na koniec czeka Cię tylko egzamin wewnętrzny praktyczny, gdyż teorię masz już zaliczoną w WORD.

No i zostaje już tylko zaliczenie egzaminu państwowego w WORD, oraz poczekanie do dwóch tygodni na odbiór prawa jazdy. Po zdaniu egzaminu w WORD, pamiętaj o wniesieniu opłaty w urzędzie, gdyż bez tej opłaty Twoje prawo jazdy nie zostanie wydrukowane.

Scroll Up