Kurs internetowy live

Wykłady online na prawo jazdy w czasie rzeczywistym to:

 • Cykl 9 wykładów po 2 godziny lekcyjne (90 minut jedno spotkanie) 2,5 tygodnia, przez platformę https://prawko.pl/kurs-teorii-na-prawo-jazdy-przez-internet/
 • Transmisja wykładów w każdy poniedziałek, wtorek i środę o godzinie 18:00-20:30
 • Ekspert wykładowca portalu Prawko.pl odpowiada na Twoje pytania.
 • W przypadku nieobecności, możliwość obejrzenia archiwalnych wykładów
 • Po wykładach zaplanowane są ćwiczenia on-line z udziałem instruktora
 • Dołączyć możesz w każdej chwili, wykłady odbywają się cyklicznie
 • Dostęp do państwowej bazy testów, oraz symulacja egzaminu państwowego

Wykłady internetowe LIVE są odpowiednikiem stacjonarnego kursu prawa jazdy z tą różnicą że zamiast siedzieć w sali wykładowej, możesz być przed swoim komputerem lub smartfonem. Możesz zadawać pytania i aktywnie uczestniczyć w wykładach.

Przebieg kursu internetowego LIVE krok po kroku:

 1. Wpłacasz zaliczkę za kurs w wysokości 800 zł. przelewem na nasze konto mbank 78 1140 2004 0000 3702 7462 2688 lub osobiście w biurze, na Twój numer telefonu prześlemy dostęp do kursu internetowego LIVE i już możesz zacząć się uczyć. Możesz poczekać na pierwsze wykłady z cyklu lub zacząć w trakcie już trwającego kursu. Kurs online LIVE ważny jest 100 dni od uruchomienia.
 2. W trakcie nauki lub przed rozpoczęciem teorii pamiętaj o zrobieniu badań na prawo jazdy – zrób we własnym zakresie lub u współpracującego z nami lekarza. Robiąc badania u współpracującego z nami lekarza otrzymasz zniżkę na kurs w wysokości 50 zł.
 3. Zrób Numer PKK – na podstawie uzyskanego orzeczenia lekarskiego, jednego zdjęcia, wypełnionego wniosku o wydanie prawa jazdy (do pobrania w urzędzie) w Wydziale Komunikacji wyrabiasz Profil Kandydata na Kierowcę. Osoby które nie skończyły 18stu lat (min. 17 lat i 9 miesięcy) do urzędu muszą iść z opiekunem prawnym.
 4. W kursie online otrzymujesz również dostęp do państwowej bazy pytań. W trakcie kursu możesz już ćwiczyć testy. Jeżeli poczujesz się na siłach zapisz się i zdaj państwową teorię https://info-car.pl/infocar/konto/word/rezerwacja.html
 5. Teoria zdana – świetnie! Prześlij nam swój numer PKK przez formularz https://qmobil.pl/zapisy-na-kurs/ i dopłać pozostałą kwotę opłaty za kurs. Po zaksięgowaniu środków na naszym koncie wyślemy Ci numer telefonu do instruktora i zaczniesz jazdy.
 6. Przed, w trakcie lub po zakończeniu jazd, musisz pojawić się na szkoleniu z pierwszej pomocy. Takie szkolenie prowadzimy w soboty na kursach stacjonarnych w godz. 9.30-12.30.
 7. Jak dużo czasu zajmie skończenie jazd? To zależy od Twojej dyspozycyjności i wolnych godzin u instruktora. Instruktor proponuje termin, a jeżeli Ci nie odpowiada kolejny kilka dni później. Osoby bardziej dyspozycyjne szybciej kończą szkolenie, innym zajmuje to więcej czasu. Najczęściej jest to około 1,5-3 miesiące. Zimą instruktorzy są bardziej dyspozycyjni a np. w wakacje z reguły mamy oblężenie kursantami, sezon urlopowy instruktorów, więc kurs trwa dłużej. Jeżeli kurs musisz skończyć np. w około 3 tygodnie wykup droższy kurs ekspresowy.
 8. Po ostatniej godzinie jazd i zdaniu u swojego instruktora egzaminu wewnętrznego praktycznego zadzwoń do biura i umów się na oddanie karty zajęć tel. 662336633. Nie jedź z tym do WORD-u gdyż dokumenty te nie uprawniają do zapisania się na egzamin państwowy.
 9. W czasie do 3 dni od zdania dokumentów otrzymasz SMS i maila o zaktualizowaniu Twojego PKK. Od tego momentu możesz zapisać się na egzamin w WORD np. przez internet https://info-car.pl/infocar/konto/word/rezerwacja.html Podobno zapisując się w WORD osobiście jest więcej wolnych terminów.
 10. Jeżeli zależy Ci na szybkim terminie egzaminu w WORD. Zapisz się na odległy termin ale napisz do nich maila z prośbą o wyznaczenie wcześniejszego terminu. Często się zdarza że ktoś rezygnuje z egzaminu, wtedy pracownik WORD zadzwoni do Ciebie i zaproponuje wcześniejszy egzamin.

Scroll Up