Kurs internetowy live

Wykłady internetowe LIVE są odpowiednikiem stacjonarnego kursu prawa jazdy, jednak zamiast siedzieć w sali wykładowej, możesz być przed swoim komputerem lub smartfonem. Możesz zadawać pytania i aktywnie uczestniczyć w wykładach.

Wykłady online na prawo jazdy w czasie rzeczywistym to:

 • Cykl 9 wykładów po 2 godziny lekcyjne (90 minut jedno spotkanie) 2 tygodnie, przez platformę https://prawko.pl/
 • Transmisja wykładów od poniedziałku do piątku w godz. 18:00-19:30
 • Ekspert wykładowca portalu Prawko.pl odpowiada na Twoje pytania.
 • W przypadku nieobecności, możliwość obejrzenia archiwalnych wykładów
 • Po wykładach zaplanowane są ćwiczenia on-line z udziałem instruktora
 • Dołączyć możesz w każdej chwili, wykłady odbywają się cyklicznie
 • Dostęp do państwowej bazy testów, oraz symulacja egzaminu państwowego

Przebieg kursu internetowego LIVE krok po kroku:

 1. Wpłacasz 1-szą ratę za kurs w wysokości 1200 zł. przelewem na nasze konto mbank 78 1140 2004 0000 3702 7462 2688 w tytule wpisz swoje „imię i nazwisko – kurs prawa jazdy online” zadzwoń i umów się na podpisanie umowy szkoleniowej (nie przychodź w ciemno, biuro czynne jest w różnych dniach i godzinach, lub sekretarka mogła wziąć wolne). Na Twój numer telefonu prześlemy dostęp do kursu internetowego LIVE i już możesz zacząć się uczyć. Możesz poczekać na pierwsze wykłady z cyklu lub zacząć w trakcie już trwającego kursu. Kurs online LIVE ważny jest 100 dni od uruchomienia.
 2. W trakcie nauki lub przed rozpoczęciem teorii pamiętaj o zrobieniu badania na prawo jazdy – zrób we własnym zakresie lub u współpracującego z nami lekarza badania lekarskie na prawo jazdy zapisując się wpisz w uwagach, że kurs z Q-MOBIL. Najwygodniej jest umówić się na badania i w czasie wizyty podpisać umowę szkoleniową żeby dwa razy nie chodzić.
 3. Zrób Numer PKK – na podstawie uzyskanego orzeczenia lekarskiego, jednego zdjęcia, wypełnionego wniosku o wydanie prawa jazdy (do pobrania w urzędzie) w Wydziale Komunikacji, wyrabiasz Profil Kandydata na Kierowcę. Osoby które nie skończyły 18-stu lat (min. 17 lat i 9 miesięcy) do urzędu muszą iść z opiekunem prawnym.
 4. W kursie online otrzymujesz również dostęp do państwowej bazy pytań. W trakcie kursu możesz już ćwiczyć testy. Jeżeli poczujesz się na siłach, zapisz się i zdaj państwową teorię. Na egzamin teoretyczny w WORD możesz zapisać się najwcześniej miesiąc przed ukończeniem 18-go roku życia, zapisy tutaj https://info-car.pl/infocar/konto/word/rezerwacja.html
 5. Teoria zdana – świetnie! Prześlij nam swój numer PKK przez formularz https://qmobil.pl/potwierdzenie-zdania-teorii-w-word/ i dopłać pozostałą kwotę opłaty za kurs. Po zaksięgowaniu środków na naszym koncie wyślemy Ci numer telefonu do instruktora i zaczniesz jazdy.
 6. Przed, w trakcie, lub po zakończeniu jazd, musisz pojawić się na szkoleniu z pierwszej pomocy. Takie szkolenie prowadzimy stacjonarnie w godz. 9.30-12.30 soboty. Zapisy na pierwszą pomoc tutaj: https://qmobil.pl/pierwsza-pomoc/
 7. Jak dużo czasu zajmie skończenie jazd? To zależy od Twojej dyspozycyjności i wolnych godzin u instruktora. Instruktor proponuje termin, a jeżeli Ci nie odpowiada kolejny kilka dni później. Osoby bardziej dyspozycyjne szybciej kończą szkolenie, innym zajmuje to więcej czasu. Najczęściej jest to około 1,5-3 miesiące. Zimą instruktorzy są bardziej dyspozycyjni a np. w wakacje mamy nadmiar kursantów, sezon urlopowy instruktorów, więc kurs trwa dłużej. Jeżeli kurs musisz skończyć np. w około 3 tygodnie wykup droższy kurs ekspresowy.
 8. Po ostatniej godzinie jazd i zdaniu u swojego instruktora egzaminu wewnętrznego praktycznego zadzwoń do biura i umów się na oddanie karty zajęć tel. 662336633. Nie możesz zgubić tej karty gdyż musiałbyś wykupić ponownie jazdy i je wyjeździć. Nie jedź z nimi do WORD-u gdyż dokumenty te nie uprawniają do zapisania się na egzamin państwowy.
 9. W czasie do 3 dni od zdania dokumentów otrzymasz SMS i maila o zaktualizowaniu Twojego PKK. Od tego momentu możesz zapisać się na egzamin praktyczny w WORD np. przez Internet

BARDZO WAŻNE informacje dodatkowe:

 1. Umówione jazdy możesz odwołać, ale UWAGA na 24 godziny przed zaplanowanym terminem. W innym przypadku jazdy które się nie odbędą przepadają, trzeba będzie wykupić jazdy doszkalające.
 2. W umowie jest klauzula, że kurs musisz ukończyć w czasie maksymalnie 6 miesięcy od podpisania umowy. Jest to bardzo dużo czasu, jednak gdybyś nie zdążył/a niewykorzystane zajęcia przepadają. Można kontynuować kurs ale trzeba będzie wykupić zajęcia których nie zdążyłeś/aś zrealizować.

W cenie kursu masz zawarte:

 1. Zajęcia teoretyczne na kursie online live + dostęp do państwowej bazy testów https://prawko.pl/kurs-teorii-na-prawo-jazdy-przez-internet/
 2. Zajęcia z pierwszej pomocy 4 godziny lekcyjne
 3. 30 godzin zegarowych praktycznej nauki jazdy i egzamin wewnętrzny praktyczny