Infrastruktura

Sala wykładowa

Nasza sala wykładowa mieści się w centrum Warszawy, Al. Jerozolimskie 11/19 lok. 145 wejście od ul. Kruczej 46 przy sklepie ZEGARKI.

W sali wykładowej prowadzone są zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej.

Biuro – załatwienie formalności

Biuro mieści się przy sali wykładowej.

Biuro to miejsce, które odwiedza się w zasadzie tylko raz. Może w niektórych szkołach musisz przychodzić do biura kilka razy, ale my nie bardzo wiemy po co? Wszystko możesz załatwić u nas mailowo lub telefonicznie. Oczywiście jeśli masz nieodpartą chęć porozmawiać z nami twarzą w twarz, to tutaj znajdziesz adres biura, ale pewnie masz wiele ciekawszych rzeczy do roboty. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 5 razy w tygodniu – jeśli Twoja sprawa jest pilna skontaktuj się z nami a my ją rozwiążemy. Nie przychodź w ciemno może sekretarka wzięła sobie wolne. Zadzwoń na numer 662336633 i umów się na wizytę.

Plac manewrowy

Nasz plac manewrowy znajduje się w Warszawa ul. Podskarbińska 11 i z pewnością odwiedzisz go kilka razy w czasie kursu, ale nie jest to największe wyzwanie, z jakim będziesz musiał się zmierzyć. Posiadamy plac manewrowy zgodny z rozporządzeniem w sprawie szkolenia kierowców, czyli wymiarami identyczny z tym, na którym będziesz zdawał/a w WORD-zie.

Pojazdy

Nasi instruktorzy jeżdżą najnowszymi Hyundaiami i20, właśnie takimi na jakich prowadzone są egzaminy w WORD Warszawa.